Shadow Complex, Xbox Preview sahipleri için oynanmaya hazır!

Xbox One’ın geriye uyumluluğu her gün yeni haberlerle karşımıza gelmeye devam ediyor, bu sefer Preview’a sunulan oyunlar ise orijinal Gears of War ile Shadow Complex.

Xbox’tan Larry Hyrb’in attığı tweet’e bakılacak olursa eğer Xbox 360 günlerinden elinizde Gears of War veya Shadow Complex kaldıysa ve Xbox Preview girişiniz de mevcutsa bu iki oyunu da ücretsiz olarak indirip deneyim edebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken de basit, eğer oyun elinizde kutulu olarak mevcutsa dvd’yi Xbox One’a yerleştirmeniz yeterli. Bu sayede Xbox Live’a bağlanacak ve “Ready to Install” seçeneği ile oyunları indirebileceksiniz.

Xbox Preview giriş olmayan kullanıcılar için geriye uyumluluğun şu an aktif olmadığını ve sonbahara, hatta muhtemelen yılbaşına kadar beklemeleri gerekeceğini de hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr