Sheltered haftaya çıkıyor!

4 Ağustos 2015 tarihinden beri erken erişimde yer alan 2D hayatta kalma oyunu Sheltered, 15 Mart tarihinde piyasada.

Erken erişim aşamasının ilk günlerinden itibaren müthiş ilgi gören ve özellikle Twitch / Youtube üzerinden yapılan yayınları ciddi izleme rakamlarına ulaşan Sheltered iki kişi tarafından tasarlanmış, iki boyutlu bir hayatta kalma oyunu.

30.148$ para toplamayı başaran Kickstarter kampanyasının ardından vakit kaybetmeden işe koyulan ekip, daha ilk günden bile çıkmaya hazır gibi gözüken bir oyun tasarlamakla kalmadı, 9 aylık bir süre zarfında oyunu piyasaya çıkartmayı da başardı.

Her bir karakterini dizayn edebildiğiniz 4 kişilik bir aile ve ev hayvanlarını hayatta tutmaya çalıştığınız oyun, eğer grafikler sizin için her şey demek değilse ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız bayılacağınız bir yapım, garanti ediyoruz.

Şimdiye kadar kullanıcılardan %85 olumlu puan alan Sheltered’ı 24 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr