Shenmue 3, Kickstarter’da rekor kırdı!

Neilo ve Ys net tarafından yapımı süren RPG ve aksiyon oyunu Shenmue 3, Kickstarter’dan rekor kırarak başarılı bir şekilde çıktı.

Shenmue 3, oyun ve film gibi çeşitli eserlerin ve projelerin bağış alarak piyasaya sürülmesini sağlayan Kickstarter’a katılmıştı. Çok kısa sürede yeterli parayı toplayan oyun bağış süresi bitmeden önce Kickstarter’da en çok bağış alan oyun projesi rekorunu kırdı. 69.320 kişiden bağış alan oyun toplamda 6 milyon 333 bin 296 dolar bağış alarak Kickstarter’dan başarılı bir şekilde çıktı. Başarıyı elde eden oyunun 2017 yılının Kasım ayında çıkması bekleniyordu ancak bu kadar büyük bir bağıştan sonra oyunun erkene çekilmesi de muhtemel.

Öte yandan Unreal Engine 4 ile yapılan oyunun PC ve PS4’lere çıkacakğını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr