Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter duyuruldu!

Yazılı olsun, görsel olsun her tür materyaline bayıldığımız Sherlock Holmes’ün yeni oyunu 2016 baharında bizlerle olacak.

Yapımcı Frogwares’den yapılan açıklamaya göre Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter adını alan oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliyor. Bu defa Sherlock ve Watson ile beraber beş farklı davayı çözmeye çalışacağımız uzun bir macera bizi bekliyor olacak ve ilk defa işin içine aile hikayeleri, tutkular ve gizli intikamlar da dahil.

Yayımcı Bigben Interactive’den gelen bilgiye göre oyun open world olmasa da ona yakın bir yapı üzerine kuruluyor. Tıpkı bir macera oyunu gibi çözülecek bulmacalardan tutun da doğru tuşa doğru zamanda basmanızı gerektirecek aksiyon sahnelerine ve bunun dışında özgürce dolaşabileceğimiz sokaklara sahip. Ancak henüz AC serisindeki gibi karşılaştığımız insanlardan rastgele görev alıp alamayacağımızı bilmiyoruz.

jpg

jpg (1)

jpg (2)

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr