Shin Megami Tensei IV Final’dan ilk görüntüler!

Atlus, NicoNico yayını sırasında, Shin Megami Tenseti IV’ün devam oyunu olan Shin Megami Tensei IV Final için ilk fragmanı yayınlandı. Her ne kadar hikaye Shin Megami Tensei IV ile bağdaştırılmış olsa bile, yeni oyuncuların konuya hakim olabilmeleri için ilk oyunu oynamaya gerek olmadıkları söylendi. Yinede eski serilerden gelen, Navarre ve Isabeau gibi tanıdık yüzleri görmek, farklı bir tat verebilir.

Mekanik anlamda hayranlarını dinleyen Atlus, birkaç değiştirme yaptığını söyledi. Oyun, 10 Şubatta Japonya’da Nintendo 3DS için geliyor. Oyunun Avrupaya gelmesi açısından henüz bir açıklama yapılmadı. Videomuz aşağıda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr