Assassin’s Creed için sinema bileti alana Crossbow bedava!

Bu yılın Aralık ayında sinemalarda gösterilecek olan Assassin’s Creed: The Movie’nin bazı çok özel biletleri satışa çıktı!

Oldukça erkenden satışa sunulan bu biletler 15$’dan başlıyor ve en fazla göze çarpanı da 15.yüzyıla ait bir İspanyol arbaletinin replikasıyla gelen 1200$’lık bilet. Kernel ve Ubisoft arasındaki iş birliğinin ürünü olan bu biletler arasında, 600$’lık Michael Fassbender/Aguilar figürü, 125$’lık oyunun resmi yağmurluğu, 60$’lık Aguilar’ın Hidden Blade’i, 25$’lık oyunun tişörtü ve 15$’lık geçici dövme ve smartwatch ile beraber gelenler de mevcut.

The Tracking Board’a göre New Regency daha şimdiden birden fazla Assassin’s Creed filmi için Ubisoft ile anlaşmış durumda. Bu uzun süreli anlaşmanın içinde Michael Fassbender ve Conor McCaughan da bulunmakla beraber, filmde yardımcı rollerde izleyeceğimiz Marion Cotillard ve Jeremy Irons’ın devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.

Yine aynı kaynağa göre, devam filmi yine Justin Kurzel tarafından yönetilecek.

Bu arada Michael Fassbender, Marion Cotillard ve Justin Kurzel geçtiğimiz yıl bir diğer adaptasyon olan, Orson Welles versiyonu sinema tarihini en iyileri arasında gösterilen Macbeth’in 2015 versiyonunda da beraber çalışmış ve 15 milyon dolar civarında bir bütçe ile çekilen film hayli iyi eleştiriler almasına rağmen sadece 13 milyon dolar gişe hasılatı getirebilmişti.

Assassin’s Creed filminin bütçesinin ise 150-200 milyon dolar civarında olması bekleniyor.

3424

423qe2

4 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
 1. asdsadsa 1 year ago | Cevapla
  Bence göründüğü kadar güzel değildir
  • Saygın ATEŞ 1 year ago | Cevapla
   1200 dolara bilet.Ve Tüm Dünya'da 20 adet.Güzel değilddir demişsin komik.
 2. Eren 1 year ago | Cevapla
  Çok pahalı değil aslında böyle bir LE için ama alınır mı derseniz bence hayır :)
 3. Boran GÖKSEL 1 year ago | Cevapla
  Yeni Ek Paket Mevcut!!!!!! Yeni Eşyaları Görüntülemek İçin Ek Paketi Al!

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr