Devilian Online’dan yeni görseller!

Trion Worlds daha geçtiğimiz günlerde Devilian Online’ı Avrupa ve Kuzey Amerika’ya getireceğini açıkladı. Devilian Online’ı bilmeyenler için şöyle bir açıklayalım. Daha önce Uzak Doğu’da oynanan oyun hack & slash türünde bir online oyun. Çıkış tarihi ve beta tarihi henüz açıklanmayan oyun, dört farklı sınıf barındıracak. Bu sınıfları Dualist, Elementalist, Shadow Hunter ve Cannon Shooter’dan oluşuyor. Dualist bir tank sınıfı olarak, Elementalist büyücü olarak, Shadow Hunter silah ve ruh kullanarak, Cannon Shooter ise büyük bir top kullanarak karşımıza çıkıyor. Devilian aynı zamanda 20v20 PvP savaşları, lonca sistemi ve lonca savaşları ve açık dünya temalı bosslar oyunda yer alacak.

Trion Worlds oyunculara biraz ipucu vermek için oyuna dair bazı sanat görselleri ve ekran görüntüleri yayınlandı. Bu görselleri sayfada bulabilirsiniz.

chang-youl-park-int01

chang-youl-park-int02

chang-youl-park-sh-de

chang-youl-park-shoot

DV_screenshot1

DV_screenshot3

DV_screenshot4

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr