Skyrim’e artık Steam üzerinden mod yapabilirsiniz

Skyrim’e mod yapan veya Mod kuran çoğu kişi “SKSE” diye kısaltılan Skyrim Script Extender’ı görmüştür. Bu program mod yapımını kolaylaştırdığı gibi, geniş bir yapıda istediğinizi de yapabilmenize olanak sağlıyor.

Ancak bugüne kadar SKSE’yi kurmak veya kullanmak ciddi sıkıntılı bir işlemdi. Ta ki bugüne kadar… Artık SKSE Steam’de, bedava olarak indirilebilir şekilde yer alıyor. Tabi Skyrim sahiplerine özel. Böylece kurulumu ve kullanımını kolaylaştırmış oldular.

Umuyoruz ki, daha önceden modlama ile uğraşmak isteyip de bir türlü bu işe atılamayan oyuncuları da mod yapma işinin içerisine sokar bu durum. Mesela SkyUI’de kafamıza göre değişiklik yaparız belki, kim bilir. Veya çok daha güzel bir arayüzü başka bir gizli yetenek tasarlayabilir.

SKSE’ye buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr