Skyrim’in Daedric baltası yeniden dövüldü!

The Elder Scrolls’un Morrowind-Oblivion-Skyrim üçlüsü gibi modlanabilir yapımlarda hep hatırlanacak silahlara imza atmak ne kadar zordur bir düşünsenize?

Yani biri gidiyor Nexus’e giriyor ve ışın kılıcından tutun da Kadir İnanır’ın filmde odun keserken yanlışlıkla bacağını kestiği baltaya kadar her şeyi ama her şeyi bulabiliyor. Mass Effect temalı kılıçlardan frizbilere kadar. Bir de şunu düşünün, bu üç oyunu modlamadan oynayan insan neredeyse yok. Yani ben Skyrim’e hiç başlamadım ve hala Oblivion oynuyorum. Oyunun toplam boyutu 100gb civarında ve sırf silah seçeneği 40 binin üzerinde. Normalde “epic” bir kılıç benim halihazırda kullandığım Deliverance adlı claymore’un yanında şaka gibi kalıyor, iz falan bırakmıyor.

İşte bu ortamda bile Skyrim’in Daedric baltası kendisini sevdirip hatırlatmayı başardı. Adına dörtlükler düzüldü, dövmeler yapıldı, duysaydı Manowar şarkı bile yapabilirdi, o derece. İşte Man at Arms ekibi de bunca talebi görmezden gelemeyip baltayı baştan dövdü, hem de oyundakinden bile muhteşem bir şekilde. Arkanıza yaslanıp keyifle izleyin.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr