Smite’ın yeni sentor tanrısı Chiron ile tanışın!

Hi-Rez Studios bir yandan yeni MMOFPS oyunu olan Paladins’i hazırlarken diğer yandan var olan oyunlarını geliştirmeye devam ediyor.

Her geçen gün hero kadrosunu genişleten Smite yepyeni bir tanrıyı daha oyuna ekledi. Sentor görünümündeki tanrı Chiron için bir de video yayınlandı. Chiron menzilli bir hero olacak ve he saldırı hem de destek konusunda takımına yardımcı olacak. Pasif yeteneği destek rolünün bir özelliği olan Chiron Training Execise yeteneği ile düşmanlarına alan saldırısı uygulayabilecek. Giddyup yeteneği ile dörtnala koşarak düşmanlarını ezebilen Chiron, nihai yeteneği olan Centaurus ile uzun bir menzilde, belli bir hat üzerindeki düşmanlarına art arda üç saldırı düzenleyerek canlarını bir hayli düşürebilecek. Ayrıca üç saldırıyı da farklı noktalardan düzenleyebilecek ve her bir saldırıyı istediği noktaya gönderebilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr