Sniper Elite 4’ün ilk oynanış videosu yayımlandı!

Daha önceki üç başarılı oyunu ile, çalıların arasına pusma arzumuzu tatmin eden Sniper Elite serisinin yeni oyununun ilk oynanış videosu yayımlandı.

Yapımcı Rebellion grafiklere odaklandığını görebiliyoruz ve bu ilerleme göz yaşartacak boyutlarda. Daha önceki iki oyun hatırlanacağı gibi Asura Engine kullanıyordu ve herhangi bir resmi veri olmasa da yeni bir grafik motoruna geçildiği hemen hemen kesin. Üstelik bu jenerasyon geçişi sadece grafiklerin gelişmesini sağlamamış, çok daha büyük ve serbest haritaların tasarlanmasına da olanak vermiş. 1943 yılında geçen oyunda, İtalya kıyılarındaki Nazi kalelerinden Monte Cassino’dan esinlenmiş dağlara ve uçsuz bucaksız ormanlara kadar pek çok farklı mekan olacak ve oyun eskisinden çok daha fazla serbestlik vadediyor. Tüm bunlara karşın yapımcı Rebellion oyunculara Sniper Elite 4’ün hem PS4, hem de Xbox One’da 1080p çözünürlükte çalışacağının müjdesini de verdi. Sniper Elite 4 bu yılın sonunda çıkmış olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hangi oyunları oynadık? https://t.co/sB2OmLI7G1 https://t.co/8g7gCQf1ku
Black Panther sinemalardan önce “LEGO Marvel Super Heroes 2″ye geldi https://t.co/62PFr92vR0 https://t.co/rFv1F3zhPf

Flickr