SOMA için Webisode’lar hazır!

Amnesia serisinin yaratıcısı Frictional Games’in son oyunu SOMA geçtiğimiz hafta piyasaya çıktı bilindiği gibi, oyundan önce olanları konu alan Webisode’ları da hazır.

Amnesia serisinde amnezi hastası bir kahramanımız vardı ve mümkün olduğunda karanlıktan kaçınarak ve sakinleşmeye çalışarak onun akıl sağlığını korumaya çalışıyorduk. SOMA’da ise kahramanımız amnezi hastası değil ve görev yaptığı PATHOS-2 adlı su altı araştırma tesisinde yaşanan bir kazanın ardından karşılaştığı birbirinden dehşet verici olayların arasında kalmış durumda. Oyun yine birinci kişi kamerasından oynanan bir dehşet oyunu olacak ve görüldüğü kadarıyla oyun motoru da eski oyunları oynadıysanız kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor.

Bugünden başlayarak 5 Ekim tarihine kadar sürecek olan Webisode’larda PATHOS-2’de neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olacağız, elbette oyunu oynamayanların izlemesini önermiyoruz zira aşağıdaki ilk bölümde bile ufak ufak spoiler’lar söz konusu, kendi adıma ben hemen kapattım videoyu zira oyundan aldığım tadı engelleyecek bir webisode’u Woody Allen bile çekse arkamı döner kaçarım, spoiler düşmandır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr