div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

SOMA’nın yeni Trailer’ı sinirlerinizi test edecek!

- Advertisement -

Amnesia serisinin yapımcısı Frictional Games’in yeni oyunu SOMA’nın E3 trailer’ı yayımlandı.

Amnesia serisinde amnezi hastası bir kahramanımız vardı ve mümkün olduğunda karanlıktan kaçınarak ve sakinleşmeye çalışarak onun akıl sağlığını korumaya çalışıyorduk. SOMA’da ise kahramanımız amnezi hastası değil ve görev yaptığı PATHOS-2 adlı su altı araştırma tesisinde yaşanan bir kazanın ardından karşılaştığı birbirinden dehşet verici olayların arasında kalmış durumda. Oyun yine birinci kişi kamerasından oynanan bir dehşet oyunu olacak ve görüldüğü kadarıyla oyun motoru da eski oyunları oynadıysanız kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak.

Nereden geldiğini tahmin edemediğiniz, ama bu sesin sahibinin boyutlarını tahmin edebildiğiniz ayak sesleri, karakterin kendisiyle hesaplaşmaları ve özellike de aşağıda paylaştığımız gameplay videosunda görebileceğiniz gibi bir robot bedeninin içinde olduklarını bilmeyen, insan karakterine ve duygularına sahip robotlar. Bu oyunda her şey sinirlerinize ve duygularınıza dokunacak ve gözüken o ki Amnesia serisinin devamı olacak SOMA’nın potansiyeli çok yüksek.

SOMA, 22 Eylül’de PC ve Ps4 platformlarına çıkacak.


SOMA E3 2015 Trailer


SOMA Gameplay Trailer

Haberler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler