SOMA’nın yeni Trailer’ı sinirlerinizi test edecek!

Amnesia serisinin yapımcısı Frictional Games’in yeni oyunu SOMA’nın E3 trailer’ı yayımlandı.

Amnesia serisinde amnezi hastası bir kahramanımız vardı ve mümkün olduğunda karanlıktan kaçınarak ve sakinleşmeye çalışarak onun akıl sağlığını korumaya çalışıyorduk. SOMA’da ise kahramanımız amnezi hastası değil ve görev yaptığı PATHOS-2 adlı su altı araştırma tesisinde yaşanan bir kazanın ardından karşılaştığı birbirinden dehşet verici olayların arasında kalmış durumda. Oyun yine birinci kişi kamerasından oynanan bir dehşet oyunu olacak ve görüldüğü kadarıyla oyun motoru da eski oyunları oynadıysanız kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak.

Nereden geldiğini tahmin edemediğiniz, ama bu sesin sahibinin boyutlarını tahmin edebildiğiniz ayak sesleri, karakterin kendisiyle hesaplaşmaları ve özellike de aşağıda paylaştığımız gameplay videosunda görebileceğiniz gibi bir robot bedeninin içinde olduklarını bilmeyen, insan karakterine ve duygularına sahip robotlar. Bu oyunda her şey sinirlerinize ve duygularınıza dokunacak ve gözüken o ki Amnesia serisinin devamı olacak SOMA’nın potansiyeli çok yüksek.

SOMA, 22 Eylül’de PC ve Ps4 platformlarına çıkacak.


SOMA E3 2015 Trailer


SOMA Gameplay Trailer

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ODY 2 years ago | Cevapla
    Ben karşıma aniden babam çıkınca yerimden sıçrıyorum bu oyun beni öldürür mü?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr