Sonic Runners yapımcıları “Boob” adlı karakter için özür diledi

Efsanevi Sonic karakterinin cep telefonlarında çıkan bedava oyunu Sonic Runners’daki bir karakter ortalığı karıştırdı.

Android ve iPhone için bedava olarak indirilebilen Sonic Runners son zamanlarda oldukça talep gören bir oyun. Halloween için duyurulan oyun içi etkinliklerdeki karakterlerin birisinin adı yanlışlıkla “Boo” yerine “Boob” olarak geçince bir anda internet üzerinde patladı ve Sonic Team yapımcıları bunun için bir özür mesajı yayınlamak zorunda kaldı.

Firma oyunun açılışında yayınladığı mesajda şu anda devam etmekte olan Halloween etkinliğinde yer alan karakterlerin birisinin yanlışlıkla Boo yerine Boob olarak isimlendirildiğini, üzerinde çalıştıklarını ve kısa sürede bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu.

12

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr