Sony Playstation Plus kesintilerini telafi edecek!

Yılbaşından az bir süre sonra PSN çökmesi gerçekleşti ve oldukça tepki alan Sony, hatayı giderdikten sonra mağdur olan oyuncuları telafi edeceklerini duyurmuştu ve o telafiler gelmeye başladı.

Eğer geçerli bir Playstation Plus üyeliğiniz varsa gelen kutunuzdaki maillere göz atmanızda fayda var çünkü Sony, mağdur olan oyunculara hediyeler göndermeye başladı. PSN kesintisinde en çok Playstation Plus ve Playstation Now üyeleri etkilendi. Sony ise etkilenen üyeliklerin süresini artıracağını duyurdu ne kadar artıracağını ise belirtmedi.

Diğer haber ise bu gece PS4’e sistem güncellemesi 3.15 geliyor. Bu güncelleme sistem performansını artırmak için yayımlanacak, yeni bir özellik ise olmayacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr