Sony’den Playstation VR için yeni oyunlar!

Sony, Playstation için üç farklı yeni oyunu duyurdu.

İlk oyunumuz Statik. Bir bulmaca oyunu olan ilk oyun, Tarsier Studios tarafından geliştirilmekte. Geliştiriciler, çetrefilli bir oyun yapmak yerine oyuncuları VR’a alıştırmak amacıyla daha basit ve eğlenceye dayalı oyunlar yapmanın uygun olduğunu düşünüyorlar.

Sıradaki oyunumuz ise Rock Band’dan Harmonix Music VR: The Dance. Bu oyun ise sizi tam bir DJ’e çeviriyor. Oyunun her ne kadar 17 şarkısı bulunsa da, USB’niz ile PS4’e kendi şarkılarınızı yükleyebiliyorsunuz.

Oyunun Ekim’de çıkması bekleniyor.

Son oyunumuz How We Soar’da ise bir anka kuşunun sırtında büyüleyici bir dünyaya doğru yola çıkıyorsunuz. Penny Black Studios tarafından geliştirilen oyunda DualShock 4 ile kontrolü sağlıyorsunuz.

Penny Black genel müdürü Tom Turner: “Hiç Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filmindeki hippogriffe binmenin nasıl olduğunu hayal ettiniz mi? Veya Hiç Bitmeyen Öykü’de Bastian’ın Şansejderi Falkor ile uçarken hissettiklerini? İşte yarattığımız bu dünyada tam da bunları hissetmenizi hedefliyoruz,” diyerek oyunun amacını da Playstation Blog’unda açıkladı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr