Space Engineers için serbest dalış vakti!

Bahsettiğimiz oyun Space Engineers ve Steam’de son zamanlarda çok popüler bir oyun! En az Kerbal Space Program kadar da meşhur.

Son zamanlarda moda olan kompleks Sandbox oyunlar özellikle Twitch üzerinde fena halde rağbet görmekte. Bunların en popüler olanları ise Space Engineers ve Kerbal Space Program bilindiği gibi. Space Engineers’e gelecek olan son update ise tıpkı RedBull Stratos etkinliği ile dünya çapında meşhur olan Felix Baumgartner’ın yaptığı gibi uzaye yerleştirdiğiniz bir platformdan serbest dalış imkanı veriyor.

O halde uzay geminizden çıkmak için hala neyi bekliyorsunuz? Hangi gezegenden yeryüzü atmosferine serbest düşüşe varsınız? Üstelik tek bir yüklenme ekranı bile olmadan!

Yok böyle bir düşüş!
Size küçük çılgın bir detay verelim. Bu video 4x normal oyun hızında ilerleme gösteriyor. Yani aldatıcı bir intihar atlayışı gibi düşünebilirsiniz. Gerçekte yaklaşık olarak dört dakikalık bir süre söz konusu.

Size oyun esnasındaki tavsiyemiz, sakın aşağı bakmayın!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr