Space Hulk PS3’e geliyor! Bir dakika ne?

Neden PS3? Neden PS4 ve ya Xbox One değil? Nedenini bilmiyoruz ancak sanırım bu haber en çok PlayStation 3 sahipleri sevinecek gibi, doğal olarak. 2013 yılında sadece PC’ye çıkmış olan, tur-bazlı strateji oyunu, 23 Ekim’de PlayStation 3 ve PlayStation Vita’ya geliyor. Oyun, 2013 yılında Full Control adında, Danimarkalı bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştü. Full Control’den gelen son haber ise, artık oyun geliştirmediği ve yapmadığı. PS3’e dağıtımı yapacak olan dağıtımcı ise, Funbox Media ve HR Games.

Aşağıya koyacağımız video, oyunun PC versiyonu. Bu arada geliştirici E.Y.E: Divine Cybermancy, Space Hulk: Deathwing üzerinde çalışıyor ve oyun PC, PlayStation 4 ve XBox One’a çıkacak, tarihi ise belli değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr