The Stanley Parable’ın yaratıcısının yeni oyunundan ilk görüntüler…

The Stanley Parable’ın arkasındaki dehanın yarısını temsil eden William Pugh, ekibin bir kısmını da yanına alarak yeni bir stüdyo kurmuştu bildiğiniz gibi.

Davey Wreden ile beraber yarattığı The Stanley Parable’ın kalitesi ve olağanüstü başarısı malumunuz. Davey Wreden’ın geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu The Beginner’s Guide’ın ardından henüz 21 yaşında olan William Pugh Twitter üzerinden yeni oyun stüdyosu kurduğunu açıklamıştı. Crows Crows Crows adlı stüdyoda Jack De Quidt,Dominik Johann, Sean O’Dowd, Andrew Roper, Andreas Jorgensen ve Grant Kirkhope gibi Castles In The Sky’dan Banjo Kazooie’ye kadar pek çok oyuna katkı sağlamış güzide bir ekip henüz açıklanmayan ilk oyunları için çalışmaya devam ediyor.

Henüz ismi belli olmayan ve bir alternatif gerçeklik üzerine (ARG) kurulu olan olan oyunun gizemini Reddit üzerinden çözmeye çalışanlar şimdiden mevcut, PCGamer ise biraz daha derine girmeyi başardı ve birkaç ekran görüntüsünü bizlere sundu.

Ekran görüntüleri arasında en ilginci ise üç ekran görüntüsünden birinde yer alan “Vault” kapısı.

The Stanley Parable’ın ardındaki diğer beyin Davey Wreden ise The Beginner’s Guide ile geçtiğimiz dönemde karşımıza çıkmıştı ve yeni bir oyun projesi üzerinde çalışmaya devam ediyor.

HWUAPRFfRDCm-noscale

Lxkxe00fQ2qt-noscale

V4d_MZn4QMiS-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr