Geçtiğimiz günlerde Alpha 2.3 aşamasına geçiş yapan Star Citizen’a iki yeni gemi geldi fakat fiyatları dudak uçuklatıyor.

Chris Roberts’ın neredeyse oyun sektörüne olan inancını kaybetmişken, son bir gayretle başladığı, kickstarter aşamasında hedefini katlayan, ardından da toplam geliri 100 milyon doların üzerine çıkan Star Citizen, Alpha 2.3 aşmasına geçti. Bununla birlikte çeşitli hatalar giderilip, dengelemeler yapıldı ve 2 yeni gemi oyuna eklendi. Bunlardan biri 300$’a satılan MISC STARFARER adlı gemi ve şu an satışta olan en büyük gemi olduğunu da ekleyelim. Diğeri ise 170$’a satılan KHARTU-AL SCOUT adlı gemi. İki geminin fiyatı da dudak uçuklatan türden bakalım yeni gemiler oyuna nasıl bir hava katacak.

stattalvl

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr