Geçtiğimiz günlerde Alpha 2.3 aşamasına geçiş yapan Star Citizen’a iki yeni gemi geldi fakat fiyatları dudak uçuklatıyor.

Chris Roberts’ın neredeyse oyun sektörüne olan inancını kaybetmişken, son bir gayretle başladığı, kickstarter aşamasında hedefini katlayan, ardından da toplam geliri 100 milyon doların üzerine çıkan Star Citizen, Alpha 2.3 aşmasına geçti. Bununla birlikte çeşitli hatalar giderilip, dengelemeler yapıldı ve 2 yeni gemi oyuna eklendi. Bunlardan biri 300$’a satılan MISC STARFARER adlı gemi ve şu an satışta olan en büyük gemi olduğunu da ekleyelim. Diğeri ise 170$’a satılan KHARTU-AL SCOUT adlı gemi. İki geminin fiyatı da dudak uçuklatan türden bakalım yeni gemiler oyuna nasıl bir hava katacak.

stattalvl

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr