Star Citizen’ın baş yapımcısı istifa mı edecek?

Cloud Imperum Games tarafından yapılan uzay temalı aksiyon oyunu Star Citizen’in baş yapımcısı Alex Mayberry, projeden çıkacak mı?

Cloud Imperum Games’in baş yapımcısı olarak çalışan Alex Mayberry’nin profosyonel sosyal paylaşım platformu olan LinkedIn sayfasında Cloud Imperium Games’de çalışıyor olarak değil Haziran ayına kadar çalıştı olarak gözüküyor. Mayberry, Star Citizen ve Cloud Imperum Games’i bırakıyor mu yoksa LinkedIn sayfasında bulunan bilgilendirme bir hata mı şuan bilinmiyor. LinkedIn sayfasında çalıştığınız işi eklerken işin başlangıç tarihini ve bitiş tarihini girmeniz gerekiyor yani büyük ihtimal Mayberry’nin sayfasında yazan bir hatadan ibaret.

Öte yandan Star Citizen’in 2016 yılında çıkmasının beklendiğini ve oyunun ilk çıktığında FPS modunu içermiyeceğini hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr