Star Citizen’ın FPS modu beklemeye alındı!

Cloud Emperium Games tarafından yapımı süren uzay temalı savaş simulasyonu Star Citizen’ın 2016 yılında piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Star Citizen’de FPS modunun da olması bekleniyordu ancak oyunun FPS modunun beklemeye alındığı duyuruldu.

Oyunun yapımcısı Chris Roberts “Denemenizi istediğimiz birinci şahıs görüş açısı için ilgilenilmesi gereken ve bunun için zaman gereken bir çok konu var. Oyunun çıktığında FPS moduna sahip olmasını engelleyen bazı zorluklarla karşı karşıyayız. Oyunun eski kaynak kodları üzerinde çalışırken bazı eski teknoloji ürünlerini bırakmamız gerektiğine karar verdik. Bazı şeyleri yeni baştan yazmak oyundaki savaşlara ve oyunun giriş sayfasına bir çizik atıyor. Bu konularla ilgili çalışmalar yolunda gidiyor ancak teknisyenlerimizin biraz daha zamana ihtiyacı var” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Roberts oyunda kesinlikle FPS modunun bulunacağını ancak ne zaman ekleneceğini bilmediğini de belirtti.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr