Star Citizen’ın FPS modu nihayet yolda!

Chris Roberts’ın şu sıralarda paraya para demeyen uzay simülasyonu Star Citizen’ın Nisan ayında gelmesini beklediğimiz Fps modu nihayet uzaktan göründü.

Nisan ayında çıkması bir tarafa, geçtiğimiz ay “şimdilik ileri bir tarihe ertelendiği” açıklanan, açıkçası bu sene içinde tekrar haber almayı da beklemediğimiz fps modu yakın zamanda geri dönüyor, üstelik tahmin etmediğimiz kadar kısa sürede. Chris Roberts’a göre mod halen hazır değil ve çıkması birkaç haftayı bulacak. Roberts’ın bilinen iyimserlik payını da eklersek, bu hesapla bir ay içinde fps modunu oyunda görmemiz mümkün gibi gözüküyor.

Bu gelen son haberlerin ardından Star Citizen’ın Gamescom’da önemli bir yer kaplaması da kaçınılmaz hale geldi artık, bakalım sırada ne var. Belki Chris Roberts gerçek para ile 10.000 dolar’a satılan bir oyun içi gemiyi de oyunculara sunar, ne dersiniz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr