Star Trek Online’da sezon oldu 14.5!

Star Trek Online’da Tzenkethi Savaşı’nı sonlandıran yeni sezon 14.5’i artık bizlerle.

Yeni gelen sezon ortası güncellemesi, çeşitli iyileştirmelerin yanı sıra tüm kaptanlara “The Renegade’s Regret” bölümüne erişim izni veriyor. Bu yeni bölümün ana merkezindeki kişi ise kısa süre önce İttifak’a yardım etmek için kendi türüne ihanet ettikten sonra Deep Space Nine’dan siyasi iltica talep etmiş Tzenkethi Kaptanı Neth Parr. Güncelleme aynı zamanda Kaptan Geordi La Forge ile bizi karşı karşıya getiriyor.

Oyunu Neth Parr olarak oynayıp zalim Tzenkethi Seferi’ni onun bakış açısıyla gözlemlememizi sağlayan bir macera sizi bekliyor.

Son sezon 14.5, şu anda Star Trek Online’ın PC versiyonunda yayında. İleri bir tarihte Xbox One ve PlayStation 4’e de geleceği paylaşılan bilgiler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr