Star Wars: Battlefront’un alpha sürecinden 10 dakikalık video sızdı!

Star Wars: Battlefront için zaman giderek yaklaşıyor, oyunun kapalı alpha süreci ise devam etmekte.

Oyunun devam etmekte olan alpha sürecinden 10 dakikalık bir oynanış videosu sızdırılmış durumda. Aşağıda görebileceğiniz görev henüz yeni açıklanan ve Hoth’ta geçen Walker Assault görevi. Bolca AT-AT, Tie Fighter ve elbette videoda görünmese de Darth Vader ve Luke Skywalker’ın da yer aldığı bir oyun modu.

Oyun erken aşamada olduğundan auto-aim mekaniklerinden omuz üstü kameradan gözüken karakterin animasyonlarına kadar eleştirilecek noktaları bir kenara bırakıp izlediğimizde oyunun genel mekanikleri hakkında oldukça fazla fikir edinmek mümkün, zira videoyu sızdıran arkadaş her iki tarafla birden oynuyor videoda.

Videonun kaldırılması çok olası, o yüzden vakit varken izlemenizi öneririz. Ekim ayın başında PS4, Xbox One ve Origin üzerinden de PC kullanıcıları için bir beta sürecinin planlandığını da hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr