Steam Controller’lar Mac’lerde çalışmıyor, şimdilik…

Valve’den yapılan açıklamaya göre Steam Controller ve Steam Link cihazları şimdilik Mac’lerde çalışmıyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre üç hafta sonraki Steam makinelerinin çıkış tarihine kadar sorunun düzeltilebilmesi üzerinde çalışmaya devam edilecek ancak Mac sahibi olup da bu cihazlardan sipariş ettiyseniz ve sorunu öğrendikten sonra kafanız attıysa paranızı geri iade olarak alabiliyorsunuz.

Valve’in özür dileme metodu da bir diğer çözüm. Eğer “olur öyle şeyler, düzelir” derseniz Valve’in şimdiye kadar çıkmış olan ve gelecekte çıkacak tüm oyunlarını içeren (Half Life 3 dahil, çıkarsa) Valve Complete Pack’e ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz.

Sorunun kısa zamanda çözüleceğini düşündüğümüzden ikinci seçenek oldukça mantıklı olabilir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr