Steam gamepad’ler ön siparişte tükendi!

Steam’in kendine özel yarattığı gamepadler ön siparişte tükendi.

Valve, Xbox ve PS gibi üreticilerin gamepadlerini yetersiz bularak giriştiği işten hayli başarılı bir sonuç elde etmişti. Yeni tasarlanan ve erken erişime açılan Steam gamepad’ler daha şimdiden tükendi. Ön satıştan alanlar ise Ekim ayında gamepad’e kavuşuyor. İyi haber ise erken erişimin hemen ardından, 10 Kasım tarihinde Steam Controller’ın herkes için satışa çıkacak olması. Steam’in bu ön satış başarısı oyuncuların beklentisinin ne derece yüksek olduğunu göstermesi açısından da önemli.

Steam Controller bildiğiniz gibi haptik feedback’leri ve kişiselleştirilebilirlik avantajı ile geleneksel gamepadler’den çok çok farklı. Hatta Steam Controller’a uyarlanmamış oyunları bile sorunsuz çalıştırabileceği iddia ediliyor.

Ne dersiniz? Steam makineleri yakın gelecekte PC’lerin pazarından pay kapabilecek mi?

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Onur 2 years ago | Cevapla
    Piyasaya çıktığında en iyi controller olacağına eminim. Steam PC sektörünü tekelinde tutuyor.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr