Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

Birçoğu oyuncunun deli gibi oyun almak için beklediği indirimlerin bol olduğu Steam yaz indirimlerinin tarihi sızdırıldı. Hemde Steam’in kendi VK hesabından.

Steam’in indirimleri ilk defa sızdırılmadı daha önce 2013 yılında Steam’in sonbahar indirimleri de sızdırılmıştı. Rus sosyal platformlarından biri olan VK’de Steam’in hesabından bu yıl düzenlenecek olan Steam yaz indirimlerinin ne zaman başlayacağı, ne zaman biteceği ve indirim planları hakkında bilgiler Rusça olarak sızdırıldı. Yazılan bilgilere göre 11 Haziran tarihinde Moskova saatine göre akşam saat 8’de indirimler başlayacak. 20 Haziran tarihinde bazı oyunlar indirimi kaçıran oyuncular için tekrar indirime girecek ve 22 Haziran tarihinde akşam saat 8’de de indirimler bitecek.

Öte yandan sızdırılan bilgilere göre indirimlerin Türkiye’de de 11 Haziran tarihinde akşam saat 8’de Steam yaz indirimlerinin başlayacağını duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr