Steel Division: Normandy 44 için Taktik Harita modu

Daha önce duyurusunu yaptığımız Steel Division: Normandy 44 için Steam atölyesinde şahane bir Taktik Harita modu yayınlandı.

Steam atölyesinde bulabileceğiniz mod, İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçen ve Sudden Strike 4 ile birlikte türün zirvesine oynayan strateji oyununun geliştiricileri tarafından geçtiğimiz günlerde ayın modu seçilmişti.

Bu modda lobide ve yükleme ekranındaki görüntülerin değiştiğini, bölgeleri daha kolay tanımak için küçük haritaya saha işaretleri eklendiğini, görüş aracına 100m, 1600m, 2400m ve 4000m halkalar eklendiğini, daha iyi seçebilmek için 1000m’lik halkanın turuncu renkte yapıldığını ve tekrarların kontrol edildiği panelin ekranın altına taşındığını görüyoruz.

Ayrıca modun yapımcılarının belirttiğine göre Taktik Harita modu güncelleştirmeleri sadece gerektiğinde alacak. Yani her yamada bir güncelleme görmeyeceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Love Dance ilk haftada 200 bin kişiye ulaştı https://t.co/sSi8EP6edM https://t.co/dcsrpevfMi
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler Satışa Sunuldu! https://t.co/bLkP0WIef9 https://t.co/m8TZipj0r1

Flickr