Street Fighter 5’in sıkıntılı betası kapatıldı!

Capcom tarafından yapılan Street Fighter serisinin en yeni oyunu Street Fighter V, 23 Temmuz tarihinde betaya çıkmıştı. Oyunun yapımcı ve yayımcı firması Capcom, oyunun beta testini daha sonra deneyeceklerini söyledi.

Street Fighter V’in ilk betası geçtiğimiz geçtiğimiz perşembe günü yayınlanmıştı. Oyunda sunuculara bağlanılamama ve sunucudan atma hatası gibi birçok hata bulunuyordu ve oyunun yapımcı firması bu hataları düzeltmeye çalıştı. Ancak yapımcı firma oyunda fazlasıyla hata olduğunu fark edince betayı kaldırdı. Capcom temsilcilerinden biri “Üç günlük denemeden sonra elimize değerli veriler geçmeye başladı ve oyuncuların büyük çoğunun oyunu oynarken iyi bir deneyim yaşamadığını hissettik. Bu yüzden karar verebileceğimiz tek rota oyunun sunucularını oyunu düzeltene kadar kapatmak oldu. Oyun, oyuncular için en iyi tecrübeyi sağlayacak kapasiteye geldiğinde betayı tekrar yayınlayacağız” açıklamasını yaptı.

Ayrıca Street Fighter V’in sıkıntılarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr