Street Fighter V beta’sına siz de katılın!

Street Fighter 5 beta sürümü çok yakında Playstation 4 kullanıcılarının hizmetine açılacak, peki bunun için ne yapmanız gerekiyor?

Amerika’da yayınlanacak olan beta sürümüne katılmak çok basit. Parayı veren betayı alır sistemi işliyor. GameStop, Amazon, yada Best Buy’da ön satışta olan Street Fighter 5’i aldığınızda size fazladan bir de kod verilecek. Bu kodlar ile 20 Temmuzda- 23 Temmuz arası beta versiyonunu indirebileceksiniz.

Avrupa için çıkacak olan beta sürümüne katılmak için 15 Temmuz’a kadar bu linkten kayıt olmanız gerekiyor. Eğer tercih edilirseniz 23 temmuz’da indirme linki ve indirme talimatlarıyla bir mail alacaksınız.

Asya ve Japonya’da da durum benzer, tek farkı katılabilmeniz için Playstation Plus üyesi olmanız zorunlu. Meksika ve Güney Amerika’da ise beta’ya katılabilmeniz ancak ön sipariş vermiş olmanız halinde mümkün.

Tekrar hatırlatmak istedik: Bu beta süreci sadece PS4 için. Street Fighter V bu sonbaharda ayrı bir PC betasını kullanıcılara sunacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr