Street Fighter V’te Ryu ve Ken’in gençliğini oynama şansı

İlk Street Fighter‘ın çıkışının üzerinden 18 sene geçtiğini düşünürsek karakterlerin de biraz olsa yaşlanmaları doğal karşılanabilir. En son gördüğümüzde Ryu biraz daha olgun duruyordu.

jpg

Tabi bu bir yandan bizlerin de yaşlandığı anlamına geliyor ki bu pek moral veren bir durum değil. Eski oyunculara ne kadar yaşlandıklarını hissettirmek isteyen Capcom Street Fighter‘ın beşinci oyununa ufak bir mod ekledi. Çok heyecanlanacak bir şey olmasa da Street Fighter V‘in antrenman bölümünde artık genç bir Ryu ve Ken ile karşılaşıyoruz.

Antrenmanda Ryu ve Ken ustaları Gouken‘le çalışmalarından sonra kendi aralarında dövüşüyorlar. Biz de oyunun temellerini öğreniyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr