Street Fighter V’te Ryu ve Ken’in gençliğini oynama şansı

İlk Street Fighter‘ın çıkışının üzerinden 18 sene geçtiğini düşünürsek karakterlerin de biraz olsa yaşlanmaları doğal karşılanabilir. En son gördüğümüzde Ryu biraz daha olgun duruyordu.

jpg

Tabi bu bir yandan bizlerin de yaşlandığı anlamına geliyor ki bu pek moral veren bir durum değil. Eski oyunculara ne kadar yaşlandıklarını hissettirmek isteyen Capcom Street Fighter‘ın beşinci oyununa ufak bir mod ekledi. Çok heyecanlanacak bir şey olmasa da Street Fighter V‘in antrenman bölümünde artık genç bir Ryu ve Ken ile karşılaşıyoruz.

Antrenmanda Ryu ve Ken ustaları Gouken‘le çalışmalarından sonra kendi aralarında dövüşüyorlar. Biz de oyunun temellerini öğreniyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr