div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Stronghold Crusader 2 artık DRM’siz olarak GOG’da!

- Advertisement -

Firefly Stüdyoları bundan sonraki Stronghold oyunlarını DRM’siz olarak GOG’da da yayınlayacak.

Firefly GOG ile anlaşıp Stronghold Crusader 2’yi DRM’siz olarak online oyun platformu GOG Galaxy desteği de ekleyerek GOG’da yayınladı. Bağımsız geliştirici ayrıca eski ve gelecek Stronghold oyunlarını DRM’siz olarak GOG’da yayınlama planlarını da açıkladı.

Firefly Stüdyoları’nda Pazarlama Müdürü Nick Tannahill şunları söyledi. “Amacımız çok sayıda Stronghold oyununu GOG’a getirmek. HD oyunlarımızda olduğu gibi eski bir oyunumuzu güncelleyeceğimizde onları da GOG’da DRM’siz olarak yayınlayacağız. Bu Firefly tarafından yayınlanacak tüm yeni PC Stronghold oyunları için de geçerli. GOG ile birlikte çalışmayı seviyoruz ve takipçilerimizin önemli bir kısmı oyunlarımızı DRM’siz oynamak istediklerini söylüyorlar, biz de bu talebe cevap veriyoruz. GOG Galaxy’nin çıkışı da teknik süreci bizim için kolaylaştırıyor.”

Firefly bugünki GOG sürümünü Stronghold serisinin bestekarı Robert Euvino’nun sunduğu sahne arkası bir videoyla kutluyor. Firefly’ın yakın bir arkadaşı olan Rob’un seri üzerindeki çalışmaları ilk Stronghold’dan (2001) beri hayranlar ve eleştirmenlerden oldukça takdir topladı. Serinin kimliğinin önemli bir parçası olan kükreyen askerler, ilerleyen ordular ve çarpışan kılıçların seslerinin nasıl üredilğini izleyin:

Stronghold Crusader 2’nin bu yeni DRM’siz versiyonu ayrıca bir yıllık ücretsiz güncellemeleri de içeriyor. Yeni özellikler arasında hayranların talepleri arasında olan klasik Stronghold Crusader harita paketi, Sandbox AI istilaları ve multiplayer için oyunculara çarpışma öncesi kuralları değiştirmeleri imkanı sağlayan gelişmiş ayarları da içeriyor. Ayrıca kullanımı tamamen isteğe bağlı olan GOG Galaxy istemcisi desteği, oyunculara güncellemeleri indirme, online multiplayer oynama, sohbet ve daha fazlasını sunuyor.

Stronghold Crusader 2 ve tüm DLC’leri DRM’siz olarak GOG’da %67 indirimle çıktı:

- Advertisement -

http://www.gog.com/game/stronghold_crusader_2

Basın bülteninden derlenmiştir.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler