Subnautica işleri bizler için biraz daha zorlaştırıyor!

Su altında geçen bir hayatta kalma oyunu olan Subnautica’yı bu ayki sayımızda Cem Şancı test etmiş ve oldukça da beğenmişti.

Subnautica son gelen güncellemenin ardından çok ciddi bazı değişikliklere maruz kaldı. Bunların ilki üssünüz artık çok daha hasara açık durumda ve ileride geliştirilecek ve çeşitlendirilecek olan hasar mekanikleri sayesinde artık “güvende olduğunuz” hissini o kadar da fazla vermeyecek. Bunun için bazı habitat geliştirmeleri de yapıldı ve ilki de su geçirmez kapılar. Artık üssünüzü büyüttükçe ve derine kurdukça daha fazla dikkatli olmanız gerekecek. Bunun yanında denizaltınız ile altına geldiğinizde mıknatıs gibi sizi sudan çıkartacak olan “moon pool”, izleme odaları, daha geniş binalar gibi oldukça fazla yapısal güncelleme de söz konusu.

Subnautica şu anda erken erişimde ve Steam’den 31tl karşılığında satın alınabiliyor, potansiyel muazzam, öneriyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr