Summoners War’a yeni güncelleme

Summoners War android ve iOS cihazlar için piyasada olan, hero ve bu heroya ait canavarları kontrol ettiğimiz ücretsiz bir mobil oyun. Yakaladığımız canavarları evcilleştirdiğimiz, savaşlarda yanımızda kullanabildiğimiz, geliştirebildiğimiz bir oyun. Sıra tabanlı savaşlar şeklinde ilerleyen Summoners War yeni bir güncelleme ile oyuncuların karşına çıktı.

1.7.0 güncellemesiyle beraber Summoners War’da lonca savaşları değişiklikleri, yeni bir canavar ve Avrupa’ya özel yeni bir sunucu geliyor. Bu yeni Avrupa sunucusu gelmeden önce Avrupalı oyuncular uzak sunuculara bağlanmak zorunda kaldığı için bu isabetli bir karar olmuş. Lonca savaşlarında ki önemli değişiklikleri anlatmak gerekiyor. Güncellemeyle beraber Lonca Savaşları Ligi sıfırlanıyor ve loncalar savunmalarını 10-25 arasında tekrardan oluşturabilecek. Bunun dışında artık saldıran lonca ve savunan loncanın savaşçıları eşit sayıda olacak.

son olarak oyuna önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni canavarların ekleneceğini belirtelim bu canavarların ilki bu güncellemeyle gelecek olan ve su familyasından olacak Magic Knight olacak.

maxresdefault

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr