Sunless Sea için hikaye bazlı DLC paketi yolda!

Failbetter Games’in harika oyunu Sunless Sea için yeni gelecek olan DLC hikayeye daha fazla önem veriyor.

Sizi gererken bile huzur veren, oynarken kahvenizi yudumlayabileceğiniz oyunlar vardır, geçen yılın en hoş sürprizlerinden Sunless Sea de böyle bir oyundu işte. Failbetter Games’in kendi çapında “başyapıt” olarak adlandırabileceğimiz oyunu şimdi Zubmeriner adlı, hikaye kısmına ağırlık veren bir DLC’ye kavuşuyor.

Bu kez görev bazlı ve açık uçlu bir oynanış yerine eksik olan diğer yönlere yoğunlaşacak oyuna eklenecek mekanlardan birisi olan Wrack, tahrife uğramış adından da tahmin edebileceğiniz gibi Witcher III’in Skellige adaları gibi, her yerde gemi enkazlarının ve gövdelerinin bulunduğu sinir bozucu bir bölge.

Yeni eklenen yaratıklardan biri de parlayan organları ve koca ağzı ile sizi midesine doğru çekmeye çalışacak Thalatte. Ayrıca aşağıda resimlerini görebileceğiniz bakteri benzeri yaratıklar da oyunda kaçmaya çalışacağınız yeni düşmanlar arasında.

DLC’nin fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi henüz net değil.

144503255251

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr