Sunless Sea’nin ruhani takipçisi Kickstarter hedefini ikiye katladı!

Bu senenin en büyük indie hit’lerinden Sunless Sea sonunda gayrıresmi bir takipçiye kavuşuyor…

Karanlık, sadece fenerimizin aydınlattığı kadarını görebildiğimiz bir coğrafyada, tepede konuşlu bir kamera yardımıyla canavarlarla dolu denizlerde dolaştığımız Sunless Sea bu senenin en iyi oyunlarından biri bize göre, zaten linkteki incelemeden de Ertuğrul’un görüşlerini okuyabilirsiniz.

A House of Many Doors ise oyunun ruhani takipçisi olma hedefiyle yola çıkan ve Harry Tuffs adında bir geliştirici tarafından geliştirilen bir yapım. Üstelik sıkı durum Harry Tuffs oyunun Sunless Sea üzerine kurulduğunu inkar etmediği gibi, diğer oyunun geliştiricisi Failbetter Games’in de desteği ve danışmanlığı ile yoluna devam etmekte. Ne kadar güzel şeyler bunlar yahu?

6158 dolar hedefle Kickstarter projesine başlayan yapım, projenin bitmesine 50 saat kala 14 bin doları geçmiş durumda. Oyunun Temmuz 2016’da PC ve Mac için piyasaya çıkması ve fiyatının da 7 doları geçmemesi bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr