Super Mario Bros.’un speedrun rekoru kırıldı

Darbian isimli oyuncu ve twitch kullanıcısı Super Mario Bros.’un yeni speedrun rekorunu belirledi. 4 dakika 57 saniye ve 693 mili saniye olan rekoru 66 mili saniye ile geçerek 4 dakika 57 saniye 627 mili saniyeye çekti. 66 mili saniye… Şu 66 mili saniye için kaç kere uğraştı acaba. Ne kadar sinir krizi geçirdi.

Videoda speedrun‘ın nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Twitch linkinde ise Darbian‘ı oyunu oynarken ve sol altta kalp atış hızı ile beraber izleyebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde oldukça sakin bir şekilde gerçekleştiriyor Darbian bu speedrun’ı.


Watch live video from darbian on Twitch

Rekora rağmen Darbian hataları olduğunu biliyor. Bu da demektir ki henüz hala mükemmele ulaşamadık. Özellikle su bölümünün çıkışından hiç memnun değil. Oradaki yüz ifadesinden bunu anlayabilirsiniz zaten.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr