Super Meat Boy Wii U’ya doğru yol aldı

5 senedir çektirdiği yetmezmiş gibi Super Meat Boy hala bir şekilde karşıma çıkıyor. Oyun dün Playstation 4 ve Vita için çıktı. Ben de yeterince derdim yokmuş gibi oyunu yine indirdim. Kolay aşınan PS4‘ümün kolları anında çürüdü.

Wii U ülkemizde (Hatta dünya genelinde) pek tutmadı ama biz yine de söylemiş olalım. Bir şekilde bu cihazın sahibi iseniz Super Meat Boy size de geliyor. Artık nasıl değişik kontrollere sahip olur bilmiyorum ama şimdiden sizlere bol sabır diliyorum. Konsolunuza değer veriyorsanız bu oyundan uzak durmanızı öneririm. Şimdi ben biraz daha delirmek için oyunun başına dönüyorum.

6THQo

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr