Supernova’nın yeni karakteri açıklandı!

Bandai Namco’nun MOBA dünyasına bilim kurgu temalı bir oyunla adım atmak istediğini daha önce duyurmuştuk. RTS elementlerini içerisinde barındıracak ve tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülecek olan Supernova’nın bu yılın sonunda oyuncuların beğenisine sunulacak. Alfa testlerini gerçekleştiren yapım, Primal Game Studio tarafından büyük bir özenle hazırlanıyor.

Macar oyun yapımcısı tarafından Aelius isimli yeni bir karakterin oyuna eklendiği yayıncı Bandai Namco tarafından duyuruldu. Verilen bilgilere göre Aelius yakın dövüşte uzman bir karakter olacak. Yetenekleri pasif ve aktif özelliklere sahip olan karakter (Ya da oyunun deyimiyle Commander) senaryoya göre Faceless krallığında önemli bir konuma sahip. Eğer elinizde bir alfa kodu varsa oyunun internet sitesine girip oyunu indirebilir ve bu yeni MOBA oyununu deneyebilirsiniz.

01

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr