SW: Battlefront betası herkese açılıyor!

EA cephesinden gelen detayların tamamı oyuncuları sevindirecek cinsten.

EA Topluluk Şefi Matthew Everett’in Battlefront sitesinden duyurduğu detayların belki de en önemlisi beta’nın “açık beta” statüsünde başlayacak olması, yani katılmak isteyen herkes katılabilecek. Ekim ayının başlarında start verilmesi beklenen süreç Origin üzerinden PC, Playstation 4 ve Xbox One’da aynı anda başlayacak.

Bir diğer önemli nokta ise beta’nın offline olarak, yani botlara karşı da oynanabilecek olması, böylece oyunun single player skirmish mekaniklerini de test edebileceksiniz, üstelik online co-op ve split screen co-op modları da beta’da hazır bulunacak.

-Hoth’da geçen 40 kişilik Walker Assault modu ve Sullust’ta geçen Drop Zone modu planlandığı gibi ilk günden itibaren beta’da yerini alacak.
-Tatooine’de geçecek Survival görevini tek başınıza, online co-op veya split screen co-op olarak oynayabileceksiniz.
-Multiplayer modunda AI botlar olacak, aşağıdaki Fighter Squardon videosunda bunları görebilirsiniz, her bir taraf için onar adet.
-Oyuncular yıldız kartlarını kullanarak blaster silahlarını elde edebilecek ve bu deste üzerinde değişiklik yapabilecekler.
-Oyundaki araçlar ile beraber gelen silahlar araçlara özgü ve sonradan upgrade edilemeyecekler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr