SW: The Old Republic’ten KOTOR 3 yapma çabaları!

Star Wars’un artık yıllanan ve eğrisi yokuş aşağı seyretmeye başlayan MMO oyunu The Old Republic’in yeni eklentisi Knights of the Fallen Empire için oynanış videosu yayınlandı.

Bioware daha önce E3’te duyurduğu Knights of the Fallen Empire ek paketini Gamescom’da oyunculara tanıttı, bu kez oynanış videosu ile birlikte. Bu eklentiye başlamadan önce tamamen yeni bir karakter yaratıp episodik hikaye bazında senaryo bazlı bir oynanışı takip edebiliyorsunuz. Sizin de görebileceğiniz gibi oyun bu eklentide eski alıştığımız KOTOR tarzına yaklaştırılmaya çalışılmış ancak halen eski The Old Republic gibi hissettiriyor, en azından oynanış videosundan edindiğimiz izlenim bu şekilde.

27 Ekim’de sunulacak olan eklentiyi çıkış tarihinden önce satın almanız durumunda size özel yeni bir yan karaktere de sahip olacaksınız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr