SW: The Old Republic’ten KOTOR 3 yapma çabaları!

Star Wars’un artık yıllanan ve eğrisi yokuş aşağı seyretmeye başlayan MMO oyunu The Old Republic’in yeni eklentisi Knights of the Fallen Empire için oynanış videosu yayınlandı.

Bioware daha önce E3’te duyurduğu Knights of the Fallen Empire ek paketini Gamescom’da oyunculara tanıttı, bu kez oynanış videosu ile birlikte. Bu eklentiye başlamadan önce tamamen yeni bir karakter yaratıp episodik hikaye bazında senaryo bazlı bir oynanışı takip edebiliyorsunuz. Sizin de görebileceğiniz gibi oyun bu eklentide eski alıştığımız KOTOR tarzına yaklaştırılmaya çalışılmış ancak halen eski The Old Republic gibi hissettiriyor, en azından oynanış videosundan edindiğimiz izlenim bu şekilde.

27 Ekim’de sunulacak olan eklentiyi çıkış tarihinden önce satın almanız durumunda size özel yeni bir yan karaktere de sahip olacaksınız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr