SWTOR’in yeni ırkı Togurta olacak

Star Wars: Battlefront’u heyecanla beklediğimiz şu günlerde diğer Star Wars oyunları da boş durmuyor. Star Wars başlığının MMORPG oyunu Star Wars: The Old Republic düzenli güncellemelerine devam ederek gelecek olan yeni güncelleme ile yeni bir ırkın daha oyuna geleceğini açıkladı.

3.33 güncellemesi oyuna gelen 21. güncelleme olma özelliğini taşıyor. Salı günü gelecek güncelleme ile beraber oyun yeni bir ırk daha kazanacak. bu ırk ise Togruta olacak. Torguta ırkı oyuna eklenen diğer ırklar gibi oyunculara 600 Cartel Puanına mal olacak. Bu arada ilginç bir detay Togruta ırkının başındaki montral nedeniyle ırkın herhangi bir başlık takmasına gerek kalmayacağı açıkladı. Bu montralın başlık yerine geçeceği belirtildi.

maxresdefault

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr