System Shock Remastered yüzünü gösterdi!

Night Dive Studios tarafından tamamen yeniden yapılan System Shock’un ilk alfa oynanış videosu yayınlandı.

İlk defa 1994 yılında piyasaya çıkan ve özellikle ikinci oyunuyla ortalığı yıkıp geçen System Shock serisinin ilk oyunu PC ve Xbox One için tamamen baştan yapılıyor bilindiği gibi. Daha önce Turok, Strife, The 7th Guest ve Bad Mojo gibi oyunları makyajlayıp günümüzde çalışır hale getiren firma için bu ilk ciddi sınav diyebiliriz.

Night Dive CEO’su Stephen Kick’in açıklamalarına göre firma System Shock’u tasarlayan ekiple de iletişim halinde ve oyunun mümkün olduğunca eski oyunun ruhuna uygun olması planlanıyordu, üstelik işin içinde ilk oyunun konsept sanatçısı Robert Waters’ın da olması beklentilerimizi arttırmamıza yol açmıştı.

Oyunun ilk oynanış videosuna kavuştuk ve fazlasıyla beğendiğimiz söylenebilir, aşağıda izleyebilirsiniz.

Bu arada serinin üçüncü oyununun haklarının Otherside Entertainment tarafından alındığını ve oyunun yapım aşamasında olduğunu hatırlatmış olalım.

System-Shock-Remastered

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr