Team Liquid Piglet: Phoenix1’ın LCS’te olması utanç verici

Eski Dünya Şampiyonu, Amerika’nın yıldız Güney Koreli nişancısı Piglet can yakmaya devam ediyor.

Son zamanlarda yaptığı sert açıklamalar ve oyuncular/takımlar hakkındaki düşüncelerini hiç sakınmadan dile getirmesiyle gündeme gelen Piglet, bu sefer de Kuzey Amerika LCS’in yeni ekibi Phoenix1’ı hedef aldı. Piglet, yedeği Jovani “Fabbbyyy” Guillen ile maça çıkan Team Liquid’in kolay bir galibiyet almasından sonra maç hakkında konuştu.

Fabbbyyy hakkında düşünceleri sorulduğunda: “Karşı takım o kadar kötüydü ki, iyi mi oynadı kötü mü oynadı pek bir fikir sahibi olamadım.” diye cevap verdi.

Phoenix1’ın 0-5’lik durumuna ise: “Mekaniklerine bakılacak olursa gayet düşük seviyedeler, oynayışları genel olarak kötü. Onlara profesyonel oyuncu demek, bu takımı LCS’te görmek utanç veriyor” şeklinde görüşünü söyledi.

TSM, C9 ve IMT dışında yine lige yeni katılan Envy ekibini etkili bulan Piglet, Dardoch’un durumuna ise “Düzeliyor, gittikçe de iyi olacak. Şuan için bir sorun yok” açıklamasını getirdi.

Son olarak neden bu hafta oynamadığı sorularına açıklık getiren yıldız nişancı, atılmadığını veya takımdan ayrılmadığını sadece bir süreliğine dinlenmesi ve toparlanması gerektiğini söyledi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr