Hazır Mars hikayelerine alışmışken: The Technomancer

Tıpkı ikinci bir Mars: War Logs gibi…

Spiders tarafından geliştirilen bir RPG oyunu olan The Technomancer’ın fragmanı oldukça tanıdık gelebilir. Neden mi? Çünkü tıpkı yine Spiders’a ait daha eski ve tamamen bu oyundan bağımsız bir yapım olan Mars: War Logs’daki gibi, gelecekteki Mars’ta mutantlarla dolu çekişmelerin ve savaşların olduğu bir oyun var karşımızda.

Bu sebepten dolayı Focus’un yayınlayacağı yeni ve beklentilerimize göre daha detaylı olacak The Technomancer fragmanını, yeni sistem ve ayarların açıklamalarını görebilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlk bakışta, The Technomancer ile ilgili yorum yapmamız gerekirse, Spiders’ın en son oyunu olan Bound of Flame’den yansımış bazı etkiler ile birlikte daha gelişmiş bir Mars: War Logs ortaya koyma çabası olarak nitelendirebiliriz.

The Technomancer’ın 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr