Tekken 7 ailesine Yoshimitsu da katıldı!

Hatırlarsanız, geçen sene duyurulmuştu Tekken 7. Şu anda da sadece Japonya’da arcade salonlarında olan ve Unreal Engine 4 grafik motoru kullanılarak tasarlanan oyunun kadrosuna tanıdık bir yüz, Yoshimitsu da katıldı.

Yeni haliyle bir alien – ahtapot karışımı imajı çizen Yoshimitsu, o ilk zamanlarından beri akılda kalan acayip hareketleriyle yeniden aramıza dönüyor. Kafayı kırmış bir samuray tarzındaki dövüş stiliyle birçok Tekken hayranının favorileri arasında yer alan Yoshimitsu, yine ilgi çekecek gibi görünüyor.

Tekken 7’nin PS4, Xbox One ve PC için ne zaman piyasada olacağı ise hala bir muamma olsa da Namco Bandai’nin yakın bir tarihte perdeyi aralaması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr