İnternet alemi Star Wars: The Force Awakens’ın etkisi altında ve bunlardan biri de Google Chrome’un telefonlarımızı ışın kılıcına dönüştüren uygulamasıyla devam ediyor!

Neredeyse bütün Dünya Star Wars’a boyanmışken Google Chrome da buna özel uygulama çıkardı. Daha öncesinde iki taraftan birisini seçerek kullanabildiğimiz temayı bizlere sunan Chrome, şimdi ise telefonlarımızla kalibre edebileceğimiz bir kaçış oyunu sunuyor. Disney ve Lucasfilm beraberliğinde çıkarttığı Lightsaber Escape oyunu Star Destroyer içinde başlıyor ve telefonumuzla kalibre ettiğimiz ışın kılıcıya üstümüze gelen ışınları savurmaya çalışıyoruz. Lightsaber Escape’e ulaşmak için lightsaber.withgoogle.com adresine girip size verilen özel linkten telefonunuzu kalibre ederek oyuna başlayabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr