The Binding of Isaac: Rebirth’ün genişleme paketi yakında geliyor!

Indie oyun deyince son iki üç yılın en fazla akılda kalan yapımlarından olan The Binding of Isaac:Rebirth – Afterbirth, 30 Ekim’de geliyor!

Nate McMillen tarafından tasarlanan ve yapımcısını da bir indie kültü seviyesine ulaştıran oyunun eklentisi sanki yeterince uzun değilmiş gibi oyuna 100 saatlik daha içerik ekleyecek. Oyuna yeni eklenecek olan Greed Mode, elden geçirilmiş bir risk/ödül mekaniği, yeni oyun sonları ve yeni bir oyun sonu Boss’u ekliyor. Ayrıca 1000’den fazla yeni oda da oyuna eklenmiş durumda.

“Eklenti gibi eklenti” diyebileceğimiz bu paketin getirdikleri bununla da sınırlı değil. Günlük quest’ler, 120 yeni eşya, yeni düşmanlar, yeni boss’lar, yeni bir oynanabilir karakter, yeni challenge’lar, elden geçirilmiş mekanlar, dört alternatif bölüm ve nihayet eski muhteşem soundtrack’in üzerine eklenen yeni şarkılar.

Oyun sadece 9.99$ fiyat ile satışa çıkacak ve PS4 versiyonu da çok uzakta sayılmaz.

2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr