The Climb geliştirici günlüğü – Bölüm 2

Crytek, Oculus Rift’e özel geliştirdiği sanal gerçeklik tırmanış oyunu The Climb için hazırladığı geliştirici günlüğü videolarından ikincisini “Ascent” ismiyle yayınladı.

Bu yeni videoda The Climb’da 90 FPS görüntü verebilmek adına, sahne arkasında çalışan ekibin karşılaştıkları zorluklar konu ediliyor. Crytek çalışanlarının oyunu daha gerçekçi yapabilmek için kullandıkları teknikleri ve süreçleri videoda görebilirsiniz. Ayrıca VR deneyiminizde, parmaklarınızın ucunda görebileceğiniz inanılmaz grafik detaylar da videoda gösteriliyor.

The Climb’da oyuncular, dünyanın en tehlikeli ekstrem sporlardan biri olan kaya tırmanışının korkusunu ve heyecanını hissedecekler. Dünyanın en ürkütücü zirvelerini fethedin. Ayrıca Vietnam’daki Halong Koyu ve yeni duyurulan Alp Dağları bölümlerinde, gerçek hayattan ilham alınıp 3D olarak yeniden yaratılmış muhteşem manzaraları keşfedebileceksiniz.

The Climb, Oculus Rift için geliştiriliyor ve Oculus Rift’in çıkışında hazır olması bekleniyor.

Bölüm 1’i kaçıranlar için;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr